Praca w domu – oglądanie reklam

Praca w domu – oglądanie reklam

Specyficzną formą zarabiania w domu jest klikanie w reklamy. Nie każdy ma do tej formy zarobkowania przekonanie, mimo to cieszy się w internecie dość dużą popularnością. Z zasady jest to bardzo proste, ponieważ wystarczy w czasie wolnym klikać w reklamy wyświetlane przez operatora.

Opłacalność takiego sposobu na zarabianie jest jednak bardzo dyskusyjna. W tym tekście przyjrzymy się temu procederowi i postaramy się odpowiedzieć na podstawowe pytania nurtujące osoby interesujące się tematem.

Istota klikania w reklamy

Najważniejszą rzeczą, o której musi wiedzieć każda osoba zainteresowana odpłatnym klikaniem w reklamy jest to, że takie zarabianie można traktować co najwyżej jako dorabianie do domowego budżetu. Na pewno nie jest to sposób na zarabianie jakichś prawdziwych pieniędzy i utrzymywanie się z tego. Jest to rodzaj dodatkowego kieszonkowego lub sposób na kupienie sobie czegoś mało potrzebnego bez związanych z tym zazwyczaj wyrzutów sumienia.

Sam proceder jest nieskomplikowany. Wystarczy zarejestrować się w specjalnym serwisie. Takie serwisy, tak zwane BUXy, wysyłają potem na email podany przy rejestracji materiały reklamowe. Pieniądze, w właściwie kredyty, dostaje się za wykonanie czynności, czyli kliknięcia w reklamę. Stąd typowe określenie takiego rodzaju zarabiania: PPC (pay per click – zapłata za klikanie). Im więcej klika się w reklamy, tym więcej można zarobić.

Zarabianie na oglądaniu reklam

Opłacalność PPC

PPC ma swoje nietrudne do zauważenia zalety. Przede wszystkim, nie wymaga żadnych specjalnych kompetencji i do zajęcia się nim wystarczy komputer osobisty. Nikt nie da się też oszukać, bo nie trzeba wpłacać ani grosza na starcie. Sami możemy decydować, ile czasu i czy w ogóle poświęcimy na klikanie. Nie ma tutaj żadnych wymogów, limitów czy celów. PPC to elastyczna forma zarabiania, do której można doskakiwać w wolnej chwili i bez żadnych problemów pozostawiać na dłuższy okres czasu.

Niestety, PPC ma też swoje bardzo poważne wady. Największą z wad są niskie stawki, jakie dostaje się za każde kliknięcie. Zarobienie sensownych pieniędzy wymaga zarejestrowania się w kilku systemach równocześnie i po prostu trzeba działać aktywnie. Jedno kliknięcie to znikome pieniądze i dopiero bardzo dużo kliknięć jest w stanie przełożyć się na jakikolwiek sensowny dochód. Nie da się też ukryć, że klikanie w reklamy to wyjątkowo mało ekscytujący sposób zarabiania i po niedługim czasie osoba idąca tą drogą będzie psychicznie wyczerpana. Dlatego w większości przypadków osoby trudniące się klikaniem w reklamy traktują to tylko jako jeden z kilku składników swojego dodatkowego dochodu miesięcznego.

Dobry BUX

Jeśli już ktoś się zdecyduje na PPC, powinien postawić na dobry BUX, czyli na program PPC oferujący dobre warunki. Najistotniejsze kwestie to minimalna kwota zarobiona na klikaniu, jaką można wypłacić w gotówce, ilość poleceń, jaka może na nas pracować, jak również to czy BUX oferuje zarabianie także w innych podejściach. Wiele stron tego typu może oferować również płatne filmiki do oglądania, wypełnianie ankiet oraz inne mechanizmy, które będą urozmaicały monotonię.

Praca - aktualne oferty na Pinbook.pl